Gdzie zabrać dziewczynę na randkę?

Początki znajomości to przeważnie okres pełen wzruszeń i wyjątkowych momentów, które później z nostalgią wspomina się przez całe życie. Im ciekawsze pomysły na randki, tym bardziej zapadają one w pamięć. W polskiej kulturze i tradycji przyjęło się, że to chłopak zaprasza dziewczynę na randkę. Jeżeli jednak to strona kobieca chce przejąć inicjatywę, to też nic nie stoi na przeszkodzie. Obecnie dziewczyny także bez żadnego skrępowania mogą zapraszać chłopców na spotkania towarzyskie. Jakie miejsce wybrać, aby było wyjątkowe? Im większa kreatywność, tym lepiej!

Randka w stylu klasycznym

W zasadzie, to bez żadnego zastanowienia można wskazać miejsca, które na dobre weszły do klasyki jeżeli chodzi o randki. Wśród takich pewniaków można wskazać na przykład kino. Jednak aby spotkanie było udane i żeby nie pojawiły się żadne nieprzewidziane sytuacje, to o bilety warto zadbać odpowiednio wcześniej. Wcześniejsza rezerwacja jest wskazana w przypadku filmów, które na ekranach kin są od niedawna, gdyż bilety na seanse mogą rozchodzić się jak świeże bułeczki. Rozczarowanie spowodowane brakiem biletów w kasie kina na wybrany seans nieszczególnie dobrze by wróżyło dalszym losom znajomości. Podobnie, szczególną przezorność trzeba zachować przed seansami w dni wolne od pracy. W weekendy oraz w święta kina przeżywają prawdziwe oblężenie – stanie w kolejce do kasy po bilet dłużej niż kwadrans z pewnością nie będzie należało do przyjemnych. Inne sprawdzone klasyki to między innymi koncerty, deser w kawiarni czy spacer przy zachodzącym słońcu. Jeżeli jednak ktoś chce zrobić wrażenie na drugiej osobie, to powinien pokusić się o nieco bardziej oryginalny pomysł na spotkanie.

Nietypowe pomysły na randkę

Jeżeli druga połówka jest osobą lubiącą aktywność fizyczną, to siedzenie na sali kinowej raczej nie przypadnie jej do gustu. Lepiej zdecydować się na randkę w plenerze, a możliwości do realizacji tego pomysłu jest bardzo wiele i to o każdej porze roku. Można wybrać się na spacer górskim szlakiem, na wycieczkę rowerową za miasto połączoną z piknikiem w jakimś urokliwym miejscu lub też na spływ kajakowy. W zimie może to być wycieczka na nartach biegowych. Gdy pogoda za oknem nie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu nic nie stoi na przeszkodzie aby skorzystać z możliwości jakie dają hale sportowe. Do niezapomnianych spotkań z całą pewnością można będzie zaliczyć randkę na ściance wspinaczkowej. W ramach relaksu można także wybrać się na przykład na basen.

 

Author: wrelacjiztoba.pl