Jak podnieść temperaturę w związku?

Nawet najbardziej udany związek między dwojgiem ludzi z biegiem czasu znacznie traci na temperamencie. Osoby, które w pierwszej fazie zakochania nie potrafiły bez siebie wytrzymać, a każdą wolną chwilę spędzały na miłosnych igraszkach, po kilku latach stałego związku coraz częściej zaczynają zajmować się własnymi sprawami, a to co kiedyś było codziennością urasta do rangi święta. Oczywiście nie znaczy to, że ludzie przestali się kochać. Po prostu związek nieco spowszedniał i aby wrócił na swoje dawne tory, to trzeba mu nadać nieco pikanterii.

Co zrobić by płomień nie zgasł?

Należy bezwzględnie pamiętać o tym, że miłość bardzo nie lubi jednej rzeczy, a mianowicie rutyny. Gdy do związku wkrada się rutyna, to nie wróży nic dobrego. Jak nie dać się rutynie i szarości dnia codziennego? Wystarczy postawić na nieco spontaniczności. Jeżeli przeważnie jecie kolację w domu, to zaproś zupełniei bez okazji swoją drugą połówkę na kolację do restauracji. I na odwrót – jeżeli przeważnie stołujecie się na mieście, to przygotuj jakieś smaczne przekąski i w ramach wyjątku pozostańcie w domu. Muzyka, świece, romantyczna bielizna – nic tak mocno nie podnosi temperatury związku.

Filmy i gazety dla dorosłych

Dla niektórych efektywnym motorem napędowym może okazać się erotyka. filmy czy czasopisma dla dorosłych dostępne są w specjalistycznych sklepach. Aby je kupić trzeba mieć ukończone osiemnaście lat. Takie rzeczy mogą sprawić, że w alkowie pojawią się nowe pomysły, jednak aby przyniosły oczekiwany rezultat, to powinny być oglądane wspólnie.

Kino, spacer – wspólnie spędzany czas kluczem do sukcesu

Chcąc aby w związku znów było gorąco, to trzeba przestać myśleć wyłącznie o swoich sprawach i czas zacząć interesować się choć trochę życiem partnera. Idźcie na wspólny spacer czy do kina na jakiś ciekawy film. Wystarczy choć godzina dziennie przeznaczona na bycie razem, a uczucie które was połączyło z całą pewnością odżyje i umocni się jeszcze bardziej.

Aktywność fizyczna wpływa na pożycie

Już dawno zostało udowodnione, że osoby uprawiające aktywność fizyczną na umiarkowanym poziomie są bardziej szczęśliwe niż osoby takiej aktywności pozbawione. A jeżeli ktoś jest szczęśliwy, to swój dobry nastrój przekłada na otoczenie. Z aktywności fizycznej płynie jeszcze jedna ciekawa korzyść – wzrasta wydolność organizmu, a to pozwala na jeszcze bardziej szalone igraszki. Idźcie razem na siłownię, zyskacie nie tylko zdrowie, ale też chęć na odkrywanie siebie na nowo w alkowie.

 

Author: wrelacjiztoba.pl