Jak namówić swojego partnera na wyjazd do spa?

Większość kobiet uwielbia SPA. Jest to miejsce, w którym czujemy się przepięknie i w którym możemy odpocząć od zmartwień codziennego życia. Wielu z nas wydaje się też, że hotel i SPA jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu ze swoim partnerem. Niestety faceci często mają inne zdanie. Jak możemy ich namówić na to, żeby wybrali się z nami do takiego miejsca?

Zabiegi to tylko dodatek

Przede wszystkim, warto wytłumaczyć naszemu partnerowi, że zabiegi kosmetyczne są tylko dodatkiem. Jedziemy do tego miejsca po to, żeby spędzić trochę czasu razem, a to, że przy okazji będziemy mieli na twarzach maseczki nic tutaj nie zmienia. Faceci często uważają, że takie miejsca są niemęskie, ale jest to dalekie od prawdy. Prawdziwy mężczyzna jest w stanie zadbać o siebie i każda z nas powinna być w stanie uświadomić to swojemu mężczyźnie.

Pokaż mu, że warto

Możesz zrobić swojemu facetowi masaż w domu i pokazać mu jakie to miłe. Ważne jest jednak to, żeby najpierw zobaczyć jak to zrobić, bo bardzo łatwo jest tutaj o błąd. Jeśli naszemu facetowi się to spodoba, możemy mu powiedzieć, że profesjonaliści zrobią to jeszcze lepiej. W końcu mają wiele lat doświadczenia w masowaniu ludzi! Taki argument powinien przekonać każdego mężczyznę. W końcu każdy lubi być masowany!

Author: wrelacjiztoba.pl