Najmodniejsze trendy

Zwierzęce wzory

Moda na wzory zwierzęce w jednym sezonie jest hitem, aby w następnym znowu być największym obciachem. Obecnie już od kilku lat panterki, zeberki, cętki oraz inne, pozostają w strefie trendów. Dlatego też warto taki ciuch w swojej szafie posiadać. Jeśli brakuje nam odwagi na założenie sukienki w panterkę, warto zainwestować w buty z takim wzorem, które pozwolą nam na zaakcentowanie zainteresowania modą, jednocześnie nie rzucając się za mocno w oczy.

Neony

Kolory w bardzo mocnych, neonowych odcieniach są obecne bardzo pożądane. Sklepy prześcigają się w swoich ofertach. Można ubrać się od stóp do głów w bardzo mocne kolory lub wybrać tylko jeden element, który będzie neonowy. Bardzo praktycznym i modnym rozwiązaniem, mogą więc być neonowe buty sportowe. Bardzo wygodne, w najmodniejszych kolorach i będące hitem modowych są doskonałą inwestycją. Nawet jeśli kolory neonowe znikną z pierwszych stron gazet, sportowe buty nie wyjdą z mody i nadal będą bardzo użyteczne.

Moro

Wojskowy wzór na ubraniach wskazuje przede wszystkim na dużą potrzebę wygody i niezależności osoby, która takie ubrania nosi. Nie tylko militarne sklepy posiadają w swojej ofercie odzież we wzór moro. Warto pamiętać, że moro to nie tylko najpopularniejszy zielony kolor. Równie modny jest kolor szary, który doskonale sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Dawniej kojarzony jedynie z wojkiem i służbą mundurową, obecnie pojawia się na wybiegach największych projektantów na całym świecie.

Frędzle

Frędzle, większości społeczeństwa kojarzy się ze stylem country i kowbojami. Jednak w obecnej modzie frędzle coraz częściej pojawiają się na torebkach, przy skórzanych kurtkach lub nawet narzutkach. Skomponowanie frędzli w swojej stylizacji we właściwy sposób zapewnia bardzo modny i jednocześnie niewymuszony wygląd. Frędzle w sukienkach lub spódniczkach są chętnie zakładane nawet na wielkie gale, na których podglądamy kreacje gwiazd filmowych lub estrady. Warto brać z nich przykład i wprowadzić element frędzli do swojej garderoby.

Grochy

Jeden z najbardziej ponadczasowych wzorów, który jako jeden z bardzo niewielu nigdy nie był kojarzony z kiczem. Grochy mogą mieć przeróżne kolory, wielkość oraz regularność i za każdym razem są idealnym dopełnieniem wielu stylizacji. Najbardziej powszechne są oczywiście białe grochy na czarnym tle i tego typu sukienki, mogą być ubierane przez wiele lat i będą zawsze doskonałym wyborem na każdą większą okazję lub zwykłe codzienne aktywności.

 

Author: wrelacjiztoba.pl