Derma Instytut z nagrodą ORŁY MEDYCYNY!

Ta wyjątkowa nagrodą, która mogą pochwalić się tylko najlepsze placówki medyczne, w styczniu 2021 roku trafiła do rąk Marcina Januska z Derma Instytut. Wrocławska kliniki medycyny estetycznej została doceniona przez pacjentów za wykwalifikowany zespół, za nowości i wprowadzanie na bieżąco światowych trendów oraz przede wszystkim za bezpieczeństwo zabiegów w trakcie trwania pandemii.

Program ORLY MEDYCYNY! powstał z myślą o najlepszych placówkach w branży medycznej. Na to wyróżnienie marka pracowała rok dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo sanitarne zabiegów. Na czele zespołu stoi właściciel Kliniki, Pan Marcin Janusek który w 2019 roku odświeżył brand oraz zmienił lokalizację gabinetu na bardziej dogodną. Dziś dla komfortu pacjentów z Derma Instytut można spotkać się w takich miastach jak Warszawa, Zakopane, Lublin, Kościan, Sosnowiec i Poznań.

W skład zespołu Marcina Januska wchodzą ludzie z pasją, stale podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Odbywają szkolenia z różnych dziedzin medycyny i kosmetologii. Zawsze są na bieżąco z nowościami oraz istniejącymi trendami. Od niedawna nowością wśród zabiegów jest m.in. makijaż permanentny, który cieszy się dużą popularnością wśród pań.

Jesteśmy dumni, że praca naszego zespołu została doceniona i otrzymaliśmy to wyróżnienie. Cel jaki wyznaczamy sobie w trakcie pracy z naszymi pacjentami to naturalność i uśmiech. Naszą filozofią jest to, że poprawiamy, a nie zmieniamy urodę naszych klientów. Sądzę, że dzięki temu pacjenci docenili nasze starania i zagłosowali na nas w tym plebiscycie, za co z całego serca dziękuję. To bardzo dużo dla nas znaczy i motywuje do dalszego rozwoju.– powiedział Marcin Janusek, założyciel Derma Instytut.

O marce:

Derma Instytut to popularne miejsce na mapie Wrocławia, którego założycielem jest Marcin Janusek, znany i ceniony wśród gwiazd specjalista od medycyny estetycznej. Już od 2015 roku pacjenci korzystają z jego usług. Filozofią stworzonej w 2020 roku Kliniki jest wysoka jakość produktów, gwarancja bezpieczeństwa zabiegów, komfort dla pacjenta w trakcie ich wykonywania oraz doskonałe i długotrwałe efekty. Do sukcesów Derma Instytut i całego zespołu należy zaliczyć m.in. nagrodę Orły Medycyny za 2020 rok. To prestiżowe wyróżnienie otrzymują tylko najlepsze placówki medyczne. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez pacjentów. Więcej na temat marki na: https://dermainst.pl/ oraz w mediach społecznościowych:

https://www.instagram.com/derma_instytut/

https://www.facebook.com/dermainstytut

Author: wrelacjiztoba.pl