Cała prawda o kobiecym orgazmie

Kobiecy orgazm

Kobiety lubią seks, a coraz więcej z nich nie boi się mówić o tym głośno. Kobiety również mają fantazję, chcą spełniać swoje potrzeby w tej sferze. Seks to wiele przyjemności, ale również sposób na bliskość z partnerem i spełnienie fantazji, które mają doprowadzić do orgazmu, czyli maksimum przyjemności. Orgazm kobiecy można osiągnąć na wiele sposobów, które są zależne od potrzeb i preferencji kobiety.

Cała prawda o kobiecym orgazmie

W temacie kobiecego orgazmu zostało powiedziane i napisane naprawdę wiele. Wciąż jednak krąży wiele tez, które niektórym wydają się być mitem. Tymczasem okazuje się, że są one prawdą. Kobiecy orgazm fakty – jeśli wpisujesz tego typu frazy w wyszukiwarkę internetową, jesteś w dobrym miejscu, aby dowiedzieć się o najważniejszych faktach:
1. Orgazm łechtaczkowy może być równie przyjemny jak orgazm pochwowy – wielu mężczyzn stara się doprowadzić partnerkę do orgazmu pochwowego sądząc, że jest dużo lepszy niż ten łechtaczkowy. Nie jest to prawdą. Orgazm łechtaczkowy może być również ogromną przyjemnością. Kluczem do tego jest rozmowa i wzajemnie zrozumienie swoich potrzeb i oczekiwań.
2. Mały rozmiar penisa może pozytywnie zaskoczyć – jest to oczywiście niepodważalny fakt. Wiele osób błędnie myśli, że tylko penis pokaźnych rozmiarów może zadowolić partnerkę. Tak naprawdę najważniejsze jest to, aby znać potrzeby drugiej osoby i starać się je spełnić jak najlepiej. Nawet członek, który uznawany jest za ten z mniejszych rozmiarów, może być źródłem ogromnej przyjemności dla kobiety.
3. Seks bez orgazmu to także przyjemność – orgazm tak naprawdę nie jest najważniejszy. Oczywiście, fajnie go osiągać, ale nie jest to konieczne przy każdym zbliżeniu. Seks sam w sobie jest przyjemny.
4. Kobieta może osiągnąć wytrysk – zdarza się u niektórych kobiet, jest to całkiem normalne i nie powinno wzbudzić niepokoju.

Podsumowanie

Nie warto wierzyć w mity na temat orgazmu kobiety, które wciąż krążą w rozmowach i internecie. Warto natomiast weryfikować informację, aby później móc je odpowiednio wykorzystać. Pamiętaj, że bez szczerej rozmowy i poznania wzajemnych preferencji, żadne z partnerów nie będzie w pełni zadowolone z życia seksualnego.

Author: wrelacjiztoba.pl